Історія

22 березня 1986 року було засновано дитячий комбінат заводу «Заря» місто Рубіжне, який очолила перша завідуюча

Трет′якова Зінаїда Іванівна. Назву йому дали «Голубой теремок».

З 1996-2000 рік керувала дошкільним закладом Войтенко Тетяна Іванівна.

У 2000 році дошкільний заклад передано у комунальну власність Управлінню освіти Рубіжанської міської ради.

З 2000 року по 2010 рік дошкільним закладом керувала Камкіна Ірина Олександрівна. З 2009 року рішенням Рубіжанської міської ради заклад перейменовано в комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №5 «Любисток».

З 2011 року навчальний заклад очолює Волох Марина Михайлівна. За час свого існування заклад здійснив 29 випусків. На даний час в садочку функціонує 14 груп, в тому числі – 3 групи раннього віку та 11 дошкільних груп; із них 1 група спеціалізована для дітей з вадами зору.

Навчально-виховний процес забезпечують 67 працівників, з них 30 педагогів. Вищу педагогічну освіту мають 16 чоловік. Працюють спеціалісти: вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, практичний психолог. Затишні групові кімнати та лагідні ніжні посмішки вихователів щодня зустрічають 286 вихованців. Життя  в садочку різнопланове, охоплює всі види діяльності дошкільників, створені всі умови для того щоб кожна особистість змогла визначитися і самореалізуватися. На даному етапі ми працюємо над проблемою «Побудова особистісно-орієнтованої моделі виховання дітей в дошкільному закладі».

Сьогодні наші малюки радісно дивляться на світ. Зробити їх щасливими завтра – головне завдання колективу закладу.