1 черв. 2021

День захисту дітей

В цей день на всій планеті звучать пісні миру, дружби адже сьогодні свято День захисту дітей.
20 трав. 2021

День вишиванки.

День вишиванки «Вишиванка – символ Батьківщини, Дзеркало народної душі, В колисанці купані хвилини, Світло і тривоги у вірші».
17 трав. 2021

«Руху правила єдині – поважати їх повинні»

Звіт про проведення Тижня безпеки дорожнього руху на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні» з 17 по 23 травня 2021 року по КЗДО №5 «Любисток»
26 квіт. 2021

«Тиждень безпеки дитини»

ЗВІТ про проведення «Тижня безпеки дитини» в комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Любисток» Рубіжанської міської ради Луганської області
6 вер. 2020

УВАГА!!!!

Вільні місця для дітей
3 вер. 2020

Організація освітнього процесу КЗДО № 5 в карантинний період.

Порядок організації освітнього процесу КЗДО № 5 в карантинний період.
27 серп. 2020

"Сонях пам’яті"

В Україні 29 серпня відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.
16 черв. 2020

Правила безпеки біля води

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку – відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.
27 трав. 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ
23 трав. 2020

Як організувати роботу дитячих садків на період карантину

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ РОБОТУ ДИТЯЧИХ САДКІВ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ – ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР НАДАВ РЕКОМЕНДАЦІЇ

В нашому садочку відбулося свято «Ми діти козацького роду!», присвячене Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва.

Ось і наші сучасні дошкільнята граються у козаків, із захопленням беруть участь у козацьких розвагах. Під звуки «Козацького маршу», діти святково одягнені в українських костюмах,  зайшли до музичної зали. У святі виступили  діти старших груп № 3, 9,7 та 13.

На урочистий захід до дітей завітав український казковий персонаж  Котигорошко, який завзято та весело виконував український танок та грав в народні українські ігри з дітьми. Свято дало змогу дітям відчути, як жили наші пращури козаки. Діти мали  можливість випробувати себе у веселих рухливих іграх.

Крім урочистої частини, з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління було проведено відповідні заходи, на які було запрошенно батьків та військовослужбовців:

Подібні яскраві, цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою і традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина.