23 трав. 2020

Постанова 25 від 20.05.2020

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організаії протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
9 трав. 2020

Карантин

Увага!
8 трав. 2020

9 травня – День Перемоги

День Перемоги завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною.
13 бер. 2020

Увага! Освітній процес призупинено!

З 13 березня по 03 квітня 2020 року призупинено освітній процес
5 бер. 2020

«ІІ Всеукраїнське заняття доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

02.03.2020 року в нашому дитячому садочку вихователі старших груп провели інтерактивне заняття про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
27 лют. 2020

«ЧАРІВНІ РУКИ МАМ І ТАТ»

З 24 лютого по 28 лютого 2020 року у нашому закладі дошкільної освіти відбувся конкурс «чарівні руки мам і тат» (виготовлення домашніх тренажерів для оздоровлення малят, нестандартне обладнання).

В нашому садочку відбулося свято «Ми діти козацького роду!», присвячене Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва.

Ось і наші сучасні дошкільнята граються у козаків, із захопленням беруть участь у козацьких розвагах. Під звуки «Козацького маршу», діти святково одягнені в українських костюмах,  зайшли до музичної зали. У святі виступили  діти старших груп № 3, 9,7 та 13.

На урочистий захід до дітей завітав український казковий персонаж  Котигорошко, який завзято та весело виконував український танок та грав в народні українські ігри з дітьми. Свято дало змогу дітям відчути, як жили наші пращури козаки. Діти мали  можливість випробувати себе у веселих рухливих іграх.

Крім урочистої частини, з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління було проведено відповідні заходи, на які було запрошенно батьків та військовослужбовців:

Подібні яскраві, цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою і традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина.