Рубіжне. КДНЗ №5 комбінованого типу "Любисток"

Пріоритетний напрям роботи

Основною проблемою, над якою з 2010 року працює колектив закладу, є «Оптимізація виховання і розвитку особистості з урахуванням вікових новоутворень та індивідуальних потреб».

Ця проблема обрана колективом у зв’язку з модернізацією дошкільної освіти та виходом нової Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

Для успішної реалізації завдань, які стоять перед колективом, створено розвивальне середовище, це:

•  Музична зала

•  Спортивна зала

•  Корекційно-лікувальний кабінет для дітей з вадами зору

•  Психолого-корекційний кабінет

•  Предметно-розвивальне середовище у групових кімнатах

Дошкільне дитинство – важливий і відповідальний період у житті людини. Саме у цьому віці закладаються основи здоров’я, формується особистість. Благополуччя дитинства та подальша доля кожної дитини залежить від батьків, а також від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу маленької людини.

У нашому садку працюють закохані в свою професію вихователі, яких об’єднує одне загальне бажання: зрозуміти дитину, допомогти їй бути самою собою, усвідомлювати себе неповторною творчою особистістю, на високому рівні підготувати до шкільного життя.

Педагоги за підтримки всього колективу закладу оточують дітей родинним теплом, ласкою і турботою.

У своїй роботі кожен вихователь користується принципами:

• Спочатку любити, потім вчити;
  • Приймати дитину такою, яка вона є;
  • Визнавати право дитини на помилки;
  • Спрямовувати дитину на самовдосконалення.